filmas

11 Jūlijā, Piektdiena
Filmas latviski

Balto / Balto

Filmas latviski » Animācija

Palielināt Samazināt

  • Balto / Balto


Pa pusei vilks, pa pusei laika - pats Balto nezin, kas viņš patiesībā ir. Visu izdzīts klaidonis Aļaskas ledus tuksnesī. Tikai viņa draugi, krievu polārā zoss Boriss, lācēni Maks un Laks, un skaistule - laika Jenna ir pārliecināti, ka kaut gan viņš nav tāds, kā visi citi, viņa krūtīs pukst cēla sirds. Notiek nelaimes gadījums. Neliela ciema bērnu starpā uzliesmo difterijas epidēmija, bet lielais putenis padara ceļus neizbraucamus. Tikai suņu pajūgs var pārvarēt sešsimt jūdžu pa apžilbinošo arktisko vētru un atvest nepieciešamās zāles. Bet suņu pajūgs ir apmaldījies kaut kur ledus tuksnesī. Tagad tikai Balto var atrast pajūgu un izglābt bērnus un pie reizes kļūt par varoni un īstu leģendu.!

IESKATIES!

Filma skatīta : XXX reizes

Birkas : epidēmija, suņu, Zoss, Aļaskas, klaidonis, pajūgs, izglābt, arktisko, lācēni, vilks

%
(19 Balsis)
Kinofilm@LV iesaka
  • Tumšais bruņinieks / The Dark Knight

  • Bruņinieka stāsts / A Knight's Tale

  • Kalcija puisis / The Calcium Kid

  • Vieglā uzvedība / Easy Virtue

  • Ziemeļu zeme / North Country

  • Viens neatbildēts zvans / One missed call

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Kinofilm@LV neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Kinofilm@LV patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana
kas-notiek.ucoz.lv
Nopelni naudu kazino

Hazardas brašuļi / Dukes of Hazzard

Piedzīvojumi

100% - 16 Balsis
Patīk
Nepatīk
Filmas kādā valodā jūs šeit skatāties ?
Balsu skaits : 1766
Ielāde...
Aģentūra "Ziņu Spice" | Kas notiek ? | E-grāmatas | Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Uzturēšanu nodrošina uCoz | Dinamo spēles tiešraidē