filmas

30 Novembrī, Ceturtdiena
Lai atrastu nepieciešamo filmu, lapā ir vairākas meklēšanas iespējas.

 1. Izmantojot lapas "galviņā" esošo meklēšanas lauku :
 • sāciet rakstīt vārdu, kuru Jūsuprāt satur meklējamās filmas nosaukums. Ja filma ar šādu nosaukumu ir pievienota, zem meklēšanas formas automātiski tiks izvadīti piemērotie filmu nosaukumi. (skat. attēlu).
 • šajā pašā laukā varat ierakstīt pilnībā kādu vārdu vai frāzi, kuru satur meklējamās filmas nosaukums vai apraksts, pēc kā nospiediet meklēšanas pogu labajā pusē. Tiks atvērta jauna lappuse ar atrastajiem rezultātiem. (skat. attēlu).

 1. Izmantojot lapas sānu slejā esošo Google meklēšanas lauku - meklēšana notiks tikai šajā lapā ! Ierakstiet vārdu vai frāzi no meklējamās filmas nosaukuma vai apraksta un nospiediet meklēšanas pogu. Atvērsies jauna lappuse ar atrastajiem rezultātiem. (skat. attēlu).

Skatīt attēlu :


 1. Filmas atskaņošanas un pauzes poga
 2. Filmas rādīšanas laika skala
 3. Skaļuma regulēšana / atslēgšana
 4. Ekrāna pagriešana
 5. Izvērst pa visu ekrānu
 6. Video kvalitāte (lielāks skaitlis nozīmē augstāku kvalitāti)Šajā gadījumā pie vainas ir Jūsu pārlūkprogrammas un/vai datora uzstādījumi.

Lai filmu varētu noskatīties, tai jāielādējas datorā (kaut skatāties tiešsaistē, vienalga datorā izveidojas pagaidu fails).
 Pēc noklusējuma pārlūkprogrammu tā saucamās kešatmiņas apjoms uzstādīts ap 20Mb, bet filmai nepieciešami daži simti Mb. Šos uzstādījumus izmainām atkarībā no pārlūkprogrammas :

 • Mozilla Firefox: Rīki / Iestatījumi / Papildu / Tīkls un sadaļā kešatmiņa (Nesaistes glabātuve) liekam 1500 Mb vai vairāk.
 • Opera: Rīki / Iestatījumi / Papildu / Vēsture / un kolonnā (diska kešatmiņa) ielikt 1500 Mb.;
 • Internet Explorer (šo pārlūku neiesakām izmantot vispār!): Serviss / Iespējas / Kopējs / Skatījumu vēsture / Parametri (un laukā "Aizņemt diskā ne vairāk kā" ielikt 1500 Mb vai vairāk);
 • Chrome: Uz Chrome ikonas veicam klikšķi ar peles LABO pogu un no saraksta izvēlamies "Properties". Sadaļā "Shortcut" ieklikšķinam pie lodziņa "Target", aizejam līdz pašam teksta galam. Tālāk ieliekam vienu atstarpi un iekopējam šo --disk-cache-size=1572864000 (Skaitlis norāda ķešatmiņas lielumu. 1500Mb=1572864000 B), spiežam OK, aizveram un atkal atveram pārlūku.

Pārlūkprogramma izmanto arī atmiņu Jūsu sistēmas C:/ diskā, parasti tas ir "С" disks , pārliecinaties vai jums ir pietiekami daudz vietas uz šī diska. Ieteicams atstāt vismaz 2-3Gb atmiņas.


Ja filmas sākumā, vai tās skatīšanās laikā tā apstājas ar attēlā redzamā ielādes indikatora darbību, tas nozīmē, ka konkrētajā brīdī ir pazemināts interneta ātrums vai nu Jūsu, vai filmas servera pusē.
Risinājums - ja tas notiek jau filmas sākumā, pagaidīt tās iesākšanos un nospiest pauzi (jebkurā citā vietā arī) - uzgaidiet, lai filma kaut cik ielādējas atmiņā (sekojiet atskaņošanas svītrai pleijera apakšā - pelēkās svītras BALTAIS posms nozīmē jau ielādējušos filmu).Pilnīgi nepieciešama no šīm programmām ir tikai pirmā (parasti).
Kā pārliecināties ? Ļoti vienkārši - ja šīs programmas Jūsu datorā vēl nav, Jūs vienkārši neredzēsiet pašu filmas atskaņotāju, ne tikai šajā, bet arī jebkurā citā lapā.


kas-notiek.ucoz.lv
Nopelni naudu kazino

Dusmu bumbas / Balls of Fury

Asa sižeta

60% - 5 Balsis
Patīk
Nepatīk
Kāda žanra filmas labprātāk skaties ?
Balsu skaits : 3211
Ielāde...
Aģentūra "Ziņu Spice" | Kas notiek ? | E-grāmatas | Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Uzturēšanu nodrošina uCoz | Dinamo spēles tiešraidē